MŪSU RAŽOŠANA

Mums visiem ir dotas iespējas

Atšķirīgais ir, kā tās izmantojam

Mūsdienīgs bezalkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmums ir sarežģīts mehānisms, kurā katrai daļai jādarbojas kā pulkstenim, lai nodrošinātu galveno – kvalitāti. Mūsu rūpnīca pilnībā atbilst šim raksturojumam.

Uzņēmumā „Simeks” ir pieejams tehnoloģiskais aprīkojums, ar kuru var nodrošināt desmit konkurētspējīgas produkcijas veidus. Grūti iztēloties, ka deviņdesmito gadu beigās, kad rūpnīca tikko sāka darboties, ražošanas līnijas jauda bija tikai 2400 pudeles stundā.

Pašlaik rūpnīcas cehi ir aprīkoti ar mūsdienīgām vairāku uzņēmumu – „Maxipal” (Itālija), AC Arcor GmbH (Vācijā), „Linker Europe” (Polija) un Trine (ASV) – iekārtām, kas nodrošina ražošanas jaudu līdz 7000 pudelēm stundā. Visi ražošanas posmi – pudeļu pūšana, liešana, aizvākošana, etiķešu uzlīmēšana un iepakošana – veido vienotu automatizētu procesu kopumu. Izmantojot modernizēto aprīkojumu, ir izdevies būtiski paplašināt izlaižamās produkcijas apjomu, paplašināt dzērienu sortimentu, uzlabot produkcijas ārējo izskatu, aizstājot papīra etiķetes ar mūsdienīgākajām polipropilēna uzlīmēm.

Svarīgākais produkts uzņēmuma sortimentā ir ūdens. Rūpnīcas teritorijā ir izveidoti divi urbumi visu dzērienu ražošanā izmantojamā ūdens ieguvei. To dziļums ir 153 metri. Trīspakāpju filtrēšanas procesā tiek saglabātas visas tīrā dabīgā ūdens vērtīgās īpašības. Tieši šis tīrais un maigais ūdens ir viens no mūsu rūpnīcas produkcijas panākumu noslēpumiem. Artēziskais ūdens, vadošu ražotāju pamatsastāvi un aromatizētāji, kvalificēts personāls, sava pētnieciskā laboratorija, kā arī mūsdienīgas tehnoloģijas nodrošina augstu kvalitāti labāko Eiropas analogu līmenī. Augsto kvalitāti ir atzinušas attiecīgās iestādes – Latvijas sertifikācijas centrs „LATSERT” uzņēmumam piešķīris atbilstības sertifikātu. Uzņēmumā izveidota produktu drošības sistēma HACCP, kurā ir iekļautas standartu ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 un OHSAS 8001:1999 prasības.

Pudeles

Marķēšana

Pildīšana

Saiņošana

Piegāde

Gatavās produkcijas iepirkšana realizēšanai vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā

artēziskais dzeramais ūdens „Ķekavas”;
dzeramais ūdens „Della” un ar aromatizētājiem „Fruit Della”;
sulas dzēriens „Sole Fonte”;
kvass „Jaunsili Premium”;
dzeramais ūdens „Amrita”.

Produkcijas ražošana pēc pasūtījuma

Jūsu zīmola dzērienu ražošana (Private Label);
produkcijas ražošana atbilstoši Jūsu izvēlētai vai uzņēmuma izstrādātai receptei;
dzērienu liešana Jūsu izvēlētā iepakojumā ar tilpumu no 0,25 līdz 2,5 litriem. Iepakojumam var būt nestandarta izmēri, forma un jebkāda sarežģītības pakāpe.

LEJUPIELĀDĒT MŪSU PREZENTĀCIJU