Loading...

Amrita

Amrita 2017-04-05T14:25:19+00:00

Project Description

JAUNĪBAS ŪDENS

AMRITA palielina cilvēka spējas aizkavēt novecošanos, kā arī palīdz organismam pretoties slimībām. Tikai viena pH iedaļa aiz 7,4 organisma desmitkāršo šūnu spēju uzņemt skābekli. AMRITA pH skaitlis ir 9,6, un tas nozīmē, ka AMRITA palielina cilvēka organisma šūnu spēju uzņemt skābekli vairāk kā 200 reizes!  

Ūdenī AMRITA ir ne tikai augsts pH līmenis 9.6, bet tas arī ir bagātināts ar cinku, selēnu, magniju, nātriju, kalciju, kāliju un askorbīnskābi. Cinks uzlabo mūsu imūnsistēmas efektivitāti un veicina auglību, selēns darbojas kā spēcīgs antioksidants un aizsargā pret oksidatīvo stresu. Oksidatīvais stress ir jebkurš stress (ikdienas stress, slimības un citas mūsu dzīves negatīvas izpausmes, kuras skābina, jeb oksidē mūsu organismu). Tāpat selēns mazina risku saslimt ar ļaundabīgiem audzējiem, jo tādi var rasties un attīstīties vienīgi skābā vidē – ja organisma pH līmenis ir zemāks par 7,4. Magnijs regulē vielmaiņas procesu, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, kalcijs ir svarīgs kaulu un zobu veselībai, kālijs stiprina nervu sistēmu, nātrijs apgādā muskuļus ar enerģiju, C vitamīns darbojas kā spēcīgs antioksidants un kavē novecošanos.

Tiem, kam patīk veldzēt slāpes ar dzirkstošiem dzērieniem, priecājamies piedāvāt viegli gāzētu ūdeni “Amrita Sparkling”, kura radīšanai tiek izmantots dabīgs ūdens, kas iegūts no 153 m dziļurbuma un gabātināts ar augstākās tīrības un farmācijas kvalitātes minerālvielām un mikroelementiem – cinku, selēnu, magniju, kalciju, nātriju, kāliju, kā arī C vitamīnu.

Bieži vien cilvēkiem ir maldīgs priekšstats par to, ka gāzēts ūdens ir neveselīgs dēļ pievienotās ogļskābās gāzes. Vēlamies uzsvērt, ka šis pieņēmums neatbilst patiesībai, jo cilvēka organisms neuzņem sevī ogļskābo gāzi, un tā no mūsu organisma tiek izvadīta. Pamatā tas notiek elpošanas procesā.

Dabiska un negāzēta ūdens cienītājiem priecājamies piedāvāt ļoti īpašo “Amrita STILL” ūdeni, kura radīšanā tiek izmantots dabīgs ūdens, kas iegūts no 153 m dziļurbuma un gabātināts ar augstākās tīrības un farmācijas kvalitātes minerālvielām un mikroelementiem – cinku, selēnu, magniju, kalciju, nātriju, kāliju, kā arī C vitamīnu.

Ar zīmolu „Amrita” ražojam

VISA PRODUKCIJA ŠEIT!

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jūsu biznesa izaugsmi!

Ar mūsu zināšanām, jaudu un profesionālismu.

SAZINIES AR MUMS!