Loading...

Alus Vārpa 1865

Home/Produkcija/Alus Vārpa 1865
Alus Vārpa 1865 2017-04-05T14:35:11+00:00

Project Description

Īsta alus cienītājiem

Visas trīs alus šķirnes ir elitāras, un tās ir īpaši izstrādātas patiesiem alus pazinējiem. Šo alus šķirņu īpatnība ir visu klasiskās alus darīšanas standartu precīza ievērošana.

Katras šķirnes gatavošanai izmanto oriģinālu receptūru un tehnoloģiskos režīmus, kas izstrādāti īpaši šai šķirnei. Sastāvdaļu (ūdens, iesala un apiņu) kvalitāte vienmēr ir izcila, un, alus ražošanā stingri ievērojot tehnoloģiskos režīmus, no šo sastāvdaļu kopuma mums ir izdevies iegūt no citām atšķirīgas alus šķirnes.

Kā jau minēts iepriekš, šo dzērienu ražo saskaņā ar klasisku alus darīšanas shēmu – raudzēšanu un nogatavināšanu veic dažādās tilpnēs. Alus darīšanā neizmantojam fermentus un piedevas, tāpēc tā ražošanas periods ir 3–4 nedēļas – atkarībā no šķirnes. Tādējādi katra alus šķirne iegūst savu neatkārtojamu krāsu, garšu un smaržu.

Katrai šķirnei ir izstrādāts atšķirīgs raudzēšanas un nogatavināšanas režīms.

Caurspīdīgi zeltaina krāsa, vidējs stiprums ar vieglu garšu, lieliski apvienots apiņu rūgtums un alus misas saldums ar karameļu niansi. Gaišais alus, kas gatavots no augstvērtīgu šķirņu miežu iesala, izmantojot rīsus un īpašas alus rauga kultūras.

Izceļas ar īpašu vieglumu un garšas pilnību, ko papildina viegla rūgtuma nianse. Gatavots no augstvērtīga gaišā iesala, tā garšā apvienots vieglums, kas iegūts, pievienojot kviešu iesalu, smalks apiņu aromāts un izsmalcināta rūgtuma nianse, ko rada vairākas elitāras vācu apiņu šķirnes.

Tumšais alus, ko gatavo pēc īpašas receptes no īpaša tumšā iesala veidu maisījuma, tādējādi iegūstot izcili biezas un noturīgas putas. Alum raksturīga lieliska saskaņa starp unikālu vieglu garšu, piesātinātu samtainu krāsu un smalku aromātu, bet karameļu iesals papildina baudījumu ar patīkamu pēcgaršu.

Ar zīmolu „Vārpa” ražojam

VISA PRODUKCIJA ŠEIT!

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jūsu biznesa izaugsmi!

Ar mūsu zināšanām, jaudu un profesionālismu.

SAZINIES AR MUMS!